BOSS Turizm

Yıllardır yalnızca Varan ve Ulusoy tarafından sunulan "kaliteli" otobüs yolculuğu pazarına son giren firma BOSS. Son giren olmanın getirdiği zorunluluktan belki, belki işletmecilerinin ileri görüşlülüğünden bir çok yeniliği de sektöre sunan firma oldu. Tek kişilik koltukları ilk BOSS sayesinde gördük. Her otobüsü firmaya ait ve aynı kalitede olduğu için her otobüste ve her hatta aynı servisi alıyorsunuz.
Yorgun argın yoldan geldiğinizde, güleryüz ve saygıyla sizi karşılayan personel servis araçlarının hazır beklemekte olduğunu söyler. Servis araçlarında da otobüslerde sunulan konfora yakın bir konfor vardır. Hem servis araçları hem de otobüslerde uzaktan izleme üniteleri sayesinde her türlü arıza ve beklenmedik durumlardan anInda haberdar olur merkez.
Otobüs içi servisten bahsetmezsem hem servisi yapan arkadaşlara hem de firmaya haksızlık yapmış olurum. Her seferinde tertemiz kıyafetleri ve yÜzlerinde eksik olmayan gÜlÜmseme ile bir dediğinizi iki etmeden yardımınıza hazır personel, servisin, kişilere ne kadar bağımlı olduğunun kanıtıdır sanki. İkramlar doyurucu, çay demleme, sodadan diyet kolaya kadar çeşitli soğuk içecekler... Kısacası Ankara-İstanbul arası diğer iki firmadan daha ucuza çok daha kaliteli hizmet sunan BOSS yenilikleri ile bizleri şaşırtmaya ve sevindirmeye devam edecektir....

Yorumlar