Villa Carla'ya (Datça) devam - 3

Villa Carla ile ilgili yazımı 2006 yılında eklemiştim. 2008 yılında tesisin otel olarak hizmet vermeyeceğini duyurmak beni üzüyor. Doğal güzelliklerin kalıcılığı açısından girdiyi silmiyorum...
SadeceÖzgür
Villa Carla ile ilgili yazdıklarımın okunduğunu görmek mutlu ediyor. İyi olan yerlerin çok kişi tarafından bilinmesi tehlikeli bir şeydir aslında. Müşteri sayısı arttıkça hizmet kalitesi düşer genellikle. Ancak Villa Carla için böyle bir durum söz konusu değil. Çünkü zaten müşterisi çok :) Biz tatil yaparken kapıdan dönen bir çok kişi ile karşılaştık.
Bu güzel mekanda çektiğim fotografların bir kaçını daha sizlerle paylaşmak istiyorum. Aslında en güzeli gidip yerinde görmek. Fotograflardan daha güzel görüntülerle karşılaşacaksınız eminim...
Yandaki fotograf otelden merdiven ile inilebilen ıssız koya ait. Otelin yakınında iki küçük koy var. Bunlardan birisine merdiven diğerine ise patika ile iniliyor. İkisi de ıssız ikisi de çok temiz. Merdiven ile inilen koy, Datça Meteorolojisinin önünde yer alıyor.
Fotografta görülen merdivenler Meteorolojinin bahçesine çıkıyor zaten. Ancak, koya inmek için Meteorolojinin bahçesine girmeden ikinci bir merdiven kullanılıyor. Koy, fotografta görüldüğünden biraz daha büyük aslında. Diğer yandaki fotograf da aynı koya ait.

Yorumlar

  1. Villa Carla ile ilgili yazılarınızı okudukça kendimi orada hayal ettim, ettikçe de keyiflendim. Geçen yıl güneybatıdaki tüm butik otelleri tatil öncesi bir bir gözden geçirdim. Ama ailecek nedense tatil köyünde karar kıldık ve de şahsım adına pişman oldum. Bu yıl bakalım, Villa Carla gibi bir yer bakmaya başlasam iyi olacak. Dediğiniz gibi bu güzelliği paylaşmadan da yapamıyorsunuz, paylaşınca da başkaları da bilecek burası dolup taşacak diye endişe de ediyorsunuz :))

    YanıtlaSil

Yorum Gönder

Yorumlarınız denetimimden geçtikten sonra yayınlanacak. Beğenmediklerinizi hakaret içermeyen şekilde ifade edin lütfen.