Mercan Balık

Sakarya caddesinde balıkçıları bir arada bulabilirsiniz. Birbiriyle yanyana dükkanlarda, benzer fiyatlı benzer balıklar satılır. Şimdilerde bu dükkanlara, balıkların pişirilmişlerinin satıldığı balık fast foodları eklendi.
Eskiden Kemer'in olduğu köşeden (gene eskiden) Yeni Sahne'nin olduğu tarafa doğru ilerlerken sol tarafınızda kalıyor Mercan Balık. Balık döner, balık kokoreç (ki şiddetle tavsiye edilir) gibi özel lezzetlerin yanı sıra çeşitli balıkların çeşitli pişirilme yöntemleriyle sunulduğu, güzel dekorlu bir mekan Mercan Balık. İki katlı oturma salonunun bir katını sigara içmeyenlere ayırarak takdirimizi kazanmış mekan. Fiyatlar, balık restaurantlarıyla kıyaslandığında oldukça makul. Adres ve telefon bilgileri aşağıda...
Mercan Balık
Selanik Caddesi No:10/2
Kızılay / ANKARA
tel (312) 430 12 47

Yorumlar

 1. Sakaryadaki en lezzetli baliklarin yapildigi yer. Tavsiye ederim, levrek sis ise benim favorim ve balik corbasi cok guzel.

  YanıtlaSil
 2. slm ben bilge sürekli gitigim bir yer yaz kıs fark etmez corbası harika balıksız bir hayat düsünemiyorum.)

  YanıtlaSil
 3. yönetimin bana dönmesini istiyorum her geldiğimde can sıkıcı bir olayla karşılaşıyorum chilly_fsd@hotmail.com

  YanıtlaSil
 4. Slm ben balığın memleketinden (İskenderun'dan)yazıyorum gecen hafta,19.03.2010 tarihinde arkadaşımla balık yedik lüfer yedik lezzeti o kadar güzeldiki cok ama cok beğendim,hatta arkadaşıma buraya geldiğimde beni tekarr oraya götürmesini rica ettim,hizmette cok güzeldi,herkesi tebrik ediyorum gercekten harikaydı..
  İskenderun'dan sevgiler.... son bir söz

  sokakların denize cıkmasada,seviyorum seni ANKARA..

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Yorumlarınız denetimimden geçtikten sonra yayınlanacak. Beğenmediklerinizi hakaret içermeyen şekilde ifade edin lütfen.