Çarşamba, Eylül 15, 2010

Ankara'da bebek alışverişi yapılacak en uygun mağaza: Özelcan Bebe

Bebekler olduktan sonra fark ettiğimiz büyük bir sektör: bebek/çocuk ürünleri. Emzik, biberon, body, bez, mama diye başlayan alışverişimiz giderek daha pahalı ürünlerle devam ediyor. Mama sandalyesi, bebek arabası tek kalemde epey para harcayacağınız ürünler. Bizim gibi ikiziniz varsa bu ürünlerden ikişer tane almak durumunda kalıyorsunuz. 
Ankara'da bebek/çocuk ürünleri almak için farklı seçenekleriniz var. Zincir mağazalardan almak isterseniz pazarlık etme olanağınız olmuyor. Çoğu alışveriş merkezlerinde yer alan bu mağazalarda şık düzenlenmiş vitrin maliyeti, yüksek dükkan kiraları aldığınız ürünlerin fiyatlarına yansıyor. Aynı ürünleri Özelcan Bebe mağazasından aldığınızda ise piyasada verilen en düşük fiyatın da altında alabiliyorsunuz. Özelcan'ın bu uygun fiyat politikasının sanırım bir kaç sebebi var. Birincisi, sattığı ürünlerin çoğunun toptan dağıtımını da yapıyor. Toptancısından alıp üzerine kar koyup satanlara göre avantajlı. İkinci sebep ise dükkanlarının lüks alışveriş merkezleri yerine Söğütözü, Konya sokak (Ulus), A City (Outlet Alışveriş Merkezi) gibi mütevazi yerlerde olması. Bu sayede yüksek kiralar ödemek zorunda kalmıyorlar. 
Bebekler olduktan sonra aile ekonomisine daha fazla dikkat etmek zorunda kalanlara öneririm. Ankara'da olmayanlar üzülmesin internet sitesi üzerinden satış yapıyorlar. Adres ve telefon bilgilerini web sayfasından almaya üşenenler için aşağıya kopyaladım...

Özelcan Bebe - Merkez
Konya Sk. No: 37/D Ulus / ANKARA
Tel: +90 312 324 40 17
Faks: +90 312 324 40 17

1 yorum:

  1. İyi günler.Türkiyede bulunan tüm Bebek Mağazaları http://www.bebekmagazalari.com adresinde.

    YanıtlaSil

Yorumlarınız denetimimden geçtikten sonra yayınlanacak. Beğenmediklerinizi hakaret içermeyen şekilde ifade edin lütfen.