İstanbul Televizyon Fuar ve Forumu

Blog sayfamı takip edenler bilir. Televizyon dünyasındaki gelişmelerin konuşulduğu etkinlikleri takip ediyorum. Bu yıla kadar sadece ülkemizdeki etkinlikleri takip ederken, bu yıl Avrupa'yı da dahil ettim rotama. Geçtiğimiz ay içerisinde Londra'da, bu ay içerisinde Krakow'da iki önemli toplantıya davetli olarak katıldım/katılacağım. Sektörü yakından takip etmeme karşın 20-22 Haziran 2013 tarihlerinde İstanbul'da düzenlenecek fuar ve forumdan, neredeyse son dakikada haberdar oldum.
Ülkemizde yayıncılık dünyasının tek buluşması Cebit Broadcast fuarıydı. Benim de iki yıl sunumlarımla katkıda bulunduğum etkinlik, son yıllarda Bilişim fuarının içerisinde eritilince içimi derin bir hüzün kaplamıştı. Bu yıl gerçekleşecek iTVF ile boşluk dolacak gibi görünüyor. Sabah baktığımda, henüz programın ayrıntıları web sayfasına yüklenmemişti. Ancak, etkinliğin forum bölümünün organizasyonunda görev yapan değerli Hocamın gönderdiği programı görünce, bu kez olmuş dedim. Ne yazık ki programın ayrıntılarını paylaşmak konusunda iznim olmadığından şu kadarını söyleyeyim: 20 Haziran 2013 günü DVB-T2; 21 Haziran 2013 günü ise sayısal radyonun Avrupa'daki en önemli isimleri konuşmacı olarak yer alacak.
Haliç Kongre Merkezi'nde düzenlenecek etkinliğe vaktiniz olursa mutlaka katılın...
Fotografın konuyla, yazıyla bir ilgisini kurmaya çalışmayın. Çayı ve çayı sevenleri severim. Çaya ve sevenlerine selam olsun :)

Yorumlar