Cuma, Mayıs 18, 2018

blogda en çok görüntülenen söyleşiler

En çok görüntülenenler serisi yapmaya karar vereli epey zaman oldu. Serinin ilk yazısı kitap etiketliler için oldu. Ancak devamı gelmedi. Bugünlerde, 20'nin üzerinde yazı barındıran diğer etiketliler için de bu listeleri yapacağım. Tüm listelere ayrı bir menüden erişebileceksiniz. Gelelim söyleşi etiketli yazıların TOP 5'ine:
İstanbul Acıbadem'im cupcake mekanı, Sihirli Tatlar Dükkanı'nın kurucu ortağı ile yaptığım söyleşi en çok okunanlar arasında ilk sırada. Yolunuz Acıbadem taraflarında düştüğünde özellikle çikolatalı cupcake'in tadına bakmanızı öneririm. "Kiş"ini de çok övüyorlar. 

Birçoklarının hayallerini süsleyen bir işi var Ahmet Öre'nin. Paris'i ve çevresini gezip, gördüklerini ve fotografladıklarını paylaşıyor Pariste.Net'te. Blogu hergeçen yıl daha çok tanınıyor, daha çok okunuyor. 

3. Paris Mektupları sitesinin kurucusu Aslı Ulusoy Pannuti söyleşisi (1 Aralık 2015 - 664)
Paris, blog okuyucularının takip ettiği bir başlık olsa gerek. Söyleşilerde üçüncü sırada bir başka Paris konulu blog var. Aslı hanım ya da diğer ismiyle Sıradışı Paris Rehberi, aslında bir gazeteci. Hayat onu Paris'e götürünce rehberlik yapmaya başlamış. Gazeteciliği de sürdürüyor. 

4. Cüneyt Ayral söyleşisi Volume - 1 (7 Ağustos 2015 - 488)
Dediğim gibi Paris'in bir büyüsü var. Herkesin görmek istediği, herkesin yaşamak istediği bir şehir sanırım. Paris'te yaşayanlarla yaptığım söyleşilerin böyle çok okunmuş olması bunun bir başka kanıtı. Cüneyt Ayral'ı kitapları ile tanıdım. Benim Paris'im adlı çalışması, Paris'in o büyülü atmosferinin arkasındaki derin yalnızlığı en iyi anlatan eserlerden birisi. 

5. Küçükkuyu'nun büyük lezzeti: Sole Mare Cafe (7 Haziran 2016 - 428)
Büyük kentlerde yaşayan beyaz yakalıların hayalidir: sakin bir Ege kasabasında küçük bir mekan açıp, hayatı yavaşlatmak. Ancak, çocukların okuluydu, iyi gelirli işi bırakamamaktı derken hayal olarak kalır. Sole Mare'nin kurucuları bu hayallerini gerçekleştirmiş. Çok da iyi yapmışlar. Sayelerinde hem Küçükkuyu hem körfez çok lezzetli yiyeceklerle tanıştı. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız denetimimden geçtikten sonra yayınlanacak. Beğenmediklerinizi hakaret içermeyen şekilde ifade edin lütfen.