Çarşamba, Ocak 30, 2019

İngilizce'nin ardından bu kez Fransızca blog ile karşınızdayım

Malum 2004 senesinden bu yana SadeceOzgur adıyla blog yazıyorum. 27 Mart 2013 tarihinde aşağıdaki paragraf ile TVTechTR macerasını başlatmıştım. 
First of all I would like to mention that you can be sure that what you read in this blog is not copied from somewhere else. They are personally written by me. I am working as an R & D Engineer in Turkey. After graduated from electrical & electronics engineering department in 1995 I am working in television industry since 1998.
TVTechTR, İngilizce olarak yazmaya devam ettiğim blogum. Sadece radyo ve televizyon teknolojileri konusunda yazılar yayınlıyorum. Blogu kurarken yurtdışı etkinliklerine blog yazarı olarak katılabilmek tek hedefimdi. 2015 ve 2018 senelerinde IBC fuarlarına basın akreditasyonu ile katıldım. 2019 için konuşmacı olmam yönünde davet alsam bile bütçemin denkleşmesi zaman alacağı için bu yıl böyle bir plan yapamayacağım. 
Bu kez bambaşka bir motivasyon ile Fransızca yazacağım radyo ve televizyon teknolojisine dair bildiklerimi. Motivasyon kaynağım çocuklarımın Fransızca derslerine yardımda yeterli kalabilmek. Bu sene ve muhtemelen önümüzdeki sene, bugünkü bilgilerim idare etse de okul ilerledikçe bilgilerim yetersiz hale gelecek. Hatalarım olabilir, Fransızca bilenlerin düzeltmeleri / eleştirileri başım gözüm üstünedir. Sayfanın adresi şöyle: 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız denetimimden geçtikten sonra yayınlanacak. Beğenmediklerinizi hakaret içermeyen şekilde ifade edin lütfen.