NAB yaklaşıyor

Göksu Park / Ankara
Başlıktaki NAB, size NBA kısaltmasını hatırlattıysa, yazının devamını okumanıza gerek yok :) İkisi arasındaki tek benzerlik, her ikisinin de Amerika Birleşik Devletleri ülkesinde gerçekleşiyor oluşundan ibaret. 

NAB, yayıncılık alanında dünyanın en büyük fuar ve konferansı. Dünyanın dört bir yanından, yayıncılık alanındaki son gelişmeleri merak eden profesyonellerin buluşma noktası bir yerde. Her yıl, Nisan ayının ortalarında Nevada çölünde, kumarhaneleriyle ünlü Las Vegas kentindeki bu etkinliğe bu yıl da 16 - 21 Nisan tarihlerinde gerçekleştirilecek

Bu yıl için etkinliğe katılmam olanaklı değil. Gene de etkinlikte yer alacak firmaların basın duyuruları posta kutuma düşmeye devam ediyor. Bu basın duyurularının tümünü olmasa bile büyük bölümünü TVTechTR.com adresinde, PRESS etiketiyle yayınlıyorum. 

NAB, sadece bir fuar değil. Yayın mühendisliği eğitiminden sinemanın geleceğine, bir dizi eş zamanlı konferansından düzenlendiği bir buluşma. Fuarı ziyaret için Las Vegas'a gideceklere bu konferansları da unutmamalarını öneririm. 

Yorumlar