Salı, Mayıs 21, 2019

5G konusunda ufuk açıcı sunumlar

@Hacıbaba
Yazının başlığını okuyup, demek ki Avrupa Yayın Birliği (EBU) ile IRT  tarafından düzenlenen 5G Media Road 2019 etkinliğine katıldın diye düşünmeyin :) Ne yazık ki bütçem öyle her istediğim etkinliğe katılmama izin vermiyor. Ancak, katılımı ücretli de olsa, etkinlik sonrası sunumların yansıları (slaytları) internetten ücretsiz olarak paylaşılıyor.
İki gün süren etkinlikte toplam 11 oturum düzenlenmiş. Oturumlar boyunca gerçekleşen 20 sunumun yansılarına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. 
Kısaca sunumlarda konuşulanlara değinmek isterim. Ancak bunu yapabilmem için öncelikle bu 20 sunumu incelemem ve ardından genel bir yazı hazırlamam gerekiyor. İşlerin yoğunluğunu ve benim üşengeçliğimi birlikte düşününce, böylesi bir değerlendirme yazısının, eğer yazabilirsem, bir kaç aydan evvel hazırlanamayacağı aşikar. 
Sizden ricam, gene de arada bu yazıya tıklayın. Değerlendirme bölümünü yazının sonuna eklemeye çalışacağım...
Not: Fotonun yazı ile ilgisini kurmaya çalışmayın, çünkü ikili arasındaki tek irtibat fotografı çekenin ile yazıyı hazırlayanın aynı kişi oluşundan ibaret... Merak edenler için ekleyeyim, Ankara Hacıbaba'da Sultan-Padişah adıyla satılan bu efsane tatlı, fıstık isteğini geçici olarak bastırmak isteyenler için birebir. Fıstığa doymak isteyenlere ise Durdu Usta Fıstıkzade diyorum...

2 yorum:

Yorumlarınız denetimimden geçtikten sonra yayınlanacak. Beğenmediklerinizi hakaret içermeyen şekilde ifade edin lütfen.